LSAB PRO piedalās UNI Eiropa izpildkomitejā, pārstāvot Austrumeiropu un Centrāleiropu

LSAB PRO 2022.gada 19. un 20. oktobrī piedalījās UNI Eiropa izpildkomitejā, pārstāvot  Austrumeiropu un Centrāleiropu (ar balss tiesībām). LSAB PRO ir pārstāvēta UNI Eiropa izpildkomitejā un vadības komitejā, kurā ir apvienotas Eiropas lielākās un ietekmīgākās privātā sektora arodbiedrības.LSAB PRO ir šāda iespēja pateicoties biedriem un LSAB PRO biroja intensīvam darbam.

Prieks un pagodinājums pārstāvēt LSAB PRO, piedalīties un smelties vērtīgas atziņas, kā LSAB PRO biedriem pārvarēt dzīves dārdzības krīzi.Radām iespēju vienoties par jauniem sadarbības partneriem un projektiem.

Svarīgākie punkti dienas kārtībā:

  • algu un koplīgumu pārrunu stiprināšana krīzes laikā;
  • piemēri no Nīderlandes, Anglijas, Vācijas kā mazināt dzīves dārdzības krīzes ietekmi (automātiskā kompensācijas sistēma, kurā algas tiek palielinātas par inflācijas procentu ir iestrādāta Beļģijas, Nīderlandes un citu valstu sistēmās). Latvijā inflācija ir gandrīz visaugstākā -21.5% , Igaunijā – 25%, salīdzinoši – Šveicē – 3% ;
  • minimālās algas direktīvas īstenošana Latvijā un citās Eiropas Savienības dalībvalstīs;
  • kampaņa par koplīgumiem publiskajos iepirkumos;
  • biedru organizēšana arodbiedrībā.
 Noteikti dzirdētās atziņas un iestrādes tiks pielietotas pārrunās LSAB PRO biedru labā! Pretīm jaunām uzvarām – mazām un lielām!
Iepriekšējā ziņa Latvijas Sakaru darbinieku arodbiedrība PRO – Koplīgums

Bruņinieku iela 29/31, Rīga, LV-1001

Darba laiks:

Pieņemšana pēc iepriekšēja pieraksta

Noderīgas saites

LSAB PRO jaunumi

Saņemiet LSAB PRO ziņas savā pastkastītē 

    © 2024. Visas tiesības aizsargātas LSAB PRO